Максимальна частота серцевих скорочень під час встановлення рекорду на рівні лише 164 ударів на хвилину
Максимальна частота серцевих скорочень під час встановлення рекорду на рівні лише 164 ударів на хвилину
Під час встановлення рекорду було використано та зібрано багато типів даних, оскільки у проекті також брали участь компанія Myontec Oy, яка спеціалізується на смарт-одягу та моніторингу м’язів, і компанія спортивної електроніки Polar Electro Oy.
– Нам було легко погодитися, оскільки ми бачили, що спроба встановити рекорд має вагомі підстави для успіху завдяки хорошій різносторонній підготовці. Протягом багатьох років продукти компанії Polar використовувалися у відкритому космосі і у гоночних автомобілях Формули 1, тож пропозиція заміру рекорду звучала як чудовий виклик, - каже Вілле Уронен, менеджер зі смарт-коучингу компанії Polar.
Під час постановки рекорду Юссі з точністю слідував своєму плану і не почав штовхати авто занадто різко. Дані мультисенсорного блоку, який проводив замір результатів Юссі, в режимі реального часу надсилалися на сервер з використанням новітньої радіотехнології IoT.
Максимальна частота серцевих скорочень Юссі під час постановки рекорду була дуже низькою, лише 164 ударів на хвилину, хоча швидкість тимчасово зросла на перших 100 метрах і досягла 10.4 км/год. М’язова активність складала близько 41% від можливого заміряного максимуму. Приблизно в середині процесу Юссі використовував 35% своєї м’язової потужності.
- Рівень активності був вищим з лівого боку, на передніх та задніх м’язах стегна та сідничних м’язах, що вказує на м’язовий баланс, але також причиною може бути те, що трек має форму кола, - каже Хайді Ярске, експерт компанії Myontec.